Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

05. 12. 2003

Jak jsou přístupné weby krajských úřadů

Lupa dnes vydala druhou část testu přístupnosti webů státní správy ČR. David Špinar se tentokrát zaměřil na tři vybrané krajské úřady. Nejlépe uspěl Liberecký kraj (9 splněných kritérií ze 14), nejhůře kraj Karlovarský (5 ze 14).

Marek Prokop, 05. 12. 2003 14:08, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Jak zapisovat URL v odkazech

Je lepší psát URL v odkazech ve tvaru http://example.com, nebo http://example.com/? A co když se jedná o jiný než kořenový adresář? Všechny možné varianty URL shrnuje Michal Illich ve svém dnešním příspěvku do konference seo.nawebu.cz.

Marek Prokop, 05. 12. 2003 13:55, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Analýza klíčových slov

Analýzou klíčových slov by měl začínat každý projekt optimalizace pro vyhledavače, každá placená kampaň ve vyhledavačích a z pohledu informační architektury i každý webový projekt. Přesto se toho o analýze klíčových slov česky zatím moc nenapsalo. Pokusil jsem se to napravit na Živě článkem Analyzujeme klíčová slova (5.12.03).

Marek Prokop, 05. 12. 2003 4:18, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.