Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Doporučte Sovu v síti přátelům

Líbí se vám Sova v síti? Doporučte ji vašim přátelům, známým, či obchodním partnerům. Pomocí následujícího formuláře můžete poslat své doporučení na libovolnou adresu.

Děkujeme vám za váš čas.

Vaše jméno:
Váš email:
Email přítele:
Předmět: Sova v síti
Text zprávy: Tuto zprávu odeslal(a) [zde bude vaše jméno] ze stránky http://www.sovavsiti.cz/.
Váš vzkaz:
Zakončení zprávy:

Sova v síti je ezin pro webmastery, který vám přinese přímo do vaší emailové schránky nové články, rady a tipy na téma tvorba WWW stránek, HTML, CSS, grafika a podnikání na webu.

Zaregistrujte si bezplatný odběr Sovy v síti na adrese http://www.sovavsiti.cz/!

Odeslaná zpráva bude obsahovat pouze uvedený text a váš osobní vzkaz. Diakritická znaménka se před odesláním automaticky odfiltrují. Všechny údaje kromě položky Váš vzkaz jsou povinné.

Údaje zadané do tohoto formuláře se použijí pouze pro odeslání zprávy. Vložené e-mailové adresy nejsou nijak evidovány a jejich ochrana před zneužitím je zaručena. Texty posílaných vzkazů (bez e-mailových adres odesilatele a příjemce) monitorujeme z důvodů vyhodnocování uživatelské srozumitelnosti tohoto formuláře.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.