Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

02. 12. 2003

Jak sestavovat rozpočet SEM

Co dřív? Rozpočet na search engine marketing (SEM), nebo SEM kampaň? Tak se ptá Fredrick Marckini v článku 'Tis the Season: Build a Search Engine Marketing Budget (ClickZ, 1.12.03). Odpověď věru není jednoduchá. Dokud si neotestujete trh, rozumný rozpočet nesestavíte. Nemáte-li rozpočet, není za co testovat.

Marek Prokop, 02. 12. 2003 17:38, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Pokuta za získávání osobních údajů

eBanka zaplatí pokutu za to, že získávala osobní údaje svých potenciálních klientů bez jejich souhlasu. Novinářům to dnes řekl šéf Úřadu na ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) Karel Neuwirt a informoval o tom DigiWeb. Zdá se, že je na čase myslet na důslednější ochranu osobních údajů i na webu, např. při přijímání a evidenci objednávek.

Marek Prokop, 02. 12. 2003 16:31, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Jak používat selektory v CSS

Russ Weakley rozšířil řadu svých návodů vztahujících se ke kaskádovým stylům (CSS). Tentokrát se zaměřil na selektory a návod proto nazval Selectutorial. (via About weblog)

Související příspěvky

Marek Prokop, 02. 12. 2003 11:07, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Velikost písma: existuje zlatá střední cesta?

Existuje-li něco, na čem se nikdo nemůže shodnout, pak je to velikost písma, píše Dave Shea, autor slavné CSS Zen Garden, v článku Font Size: No Happy Medium (Mezzoblue, 26.11.03). Já bych jen dodal, že by bylo fajn, kdyby byl problém velikosti písma tak jednoduchý, že by se na něm neshodli jen různí lidé. Ve skutečnosti se však většinou na ideální velikosti písma neshodnu ani sám se sebou.

Marek Prokop, 02. 12. 2003 1:24, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.