Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Proč je na Seznamu opět Google?

27. 01. 2004

Ačkoli jsem vás začátkem loňského prosince informoval, že Seznam prohledává český web Jyxem, nyní to již opět neplatí, i když asi jen dočasně. Podrobnosti najdete v mém dnešním článku Seznam mění Google za Jyxo, Jyxo za Google (Lupa). Moc se ale netěšte, je to článek trochu zvláštní. Asi můj první, který jsem postavil na tom, co nevím, místo na tom, co vím.

Shodou okolností jsem zároveň tímto divným exemplářem vstoupil do druhé stovky online publikovaných článků (když nepočítám weblog, samozřejmě). Rozdělil jsem proto pro přehlednost (no jistě, kvůli googlovskému pravidlu stokrát a dost také) svou internetovou bibliografii na tři části: o internetovém marketingu, o tvorbě stránekostatní články.

Marek Prokop, 27. 01. 2004 10:20, Pošli komentář

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.