Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Ovládněte tajné triky SEO

26. 07. 2004

Někteří čtenáři Letní školy SEO, kterou nyní píše Robert NěmecMichal Krutiš pro Lupu, odmítají akceptovat, že optimalizace pro vyhledavače je především marketing. V komentářích proto volají po konkrétních technikách a nejraději by se hned na začátku naučili všechny tajné triky, kterými lze vyhledavače ošidit.

Věřím, že na seriozní techniky v seriálu ještě dojde. Na tajné triky asi nikoli, takže vám posloužím jejich seznamem zde:

Marek Prokop, 26. 07. 2004 00:17, Pošli komentář

Komentáře

1. Robert Němec: Bude nás více

26. 07. 2004 11:28

Už mě to nebavilo psát a navíc někteří moji kolegové ovládají některé aspekty lépe než já, takže jsem hodil psaní na ně. Další díl o nastavování serveru bude mít na starosti Jan Šedo a díl o zpětných odkazech Lukáš Úradníček.

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.