Náměty na gadgety do iGůůglí soutěže

Asi víte, že Google vypsal soutěž v tvorbě gadgetů pro iGoogle. Už jsou zde i první soutěžící — Lukáš Jírovský s gadgetem na program televize a Milan Kryl s tipy dne.

Já jsem se před časem gadgety pro iGoogle také zabýval, a tehdy jsem si vytvořil myšlenkovou mapu zachycující, co vše by šlo ve formě gadgetů zpracovat. A protože sám asi žádný gadget programovat nebudu, dávám vám ji k dispozici. Třeba si z ní do soutěže něco vyberete.

Tip: Myšlenkovou mapou jde vy výřezu posouvat a dělat i různé jiné věci. Zde najdete velkou mapu.

, 16. 01. 2008 13:47, Pošli komentář

| Nejnovější |

Komentáře

  1. Podnetné, aj keď sa rozhodne nechystám nejaký vytvárať. K nástrojom by som doplnil napríklad Lorem ipsum Generátor. Sviatky a narodeniny môžu byť tiež zaujímavé, najmä pod doplnení menín a pre školákov zobrazenie prázdnin a podobne.

    Mac · 6005 days ago · #

  2. Děkuji za tipy, sám chci zkusit něco vytvořit (nemusí to být přímo pro tuto soutěž). Přemýšlel jsem co bych tak využil a napadl mě TODO list. Vím, že už jich pár jen, ale zatím jsem nenarazil na žádný propracovaný. Všechny byly takové jednoduché a já osobně si myslím, že by se hodil více propracovaný (se zadaním doby do které má být úkol vykonán a upozornění blížícího se termínu apod.).

    Bibo · 6005 days ago · #

Commenting is closed for this article.