FeedBurner je zadarmo

Google pokračuje ve své oblíbené praxi — koupí nějakou placenou službu a vzápětí ji uvolní bezplatně. FeedBurner koupil před necelými dvěma týdny asi za 100 milionů USD a od včerejška již je kompletně zdarma, včetně původně prémiových placených služeb.

Pokud FeedBurner neznáte (v Česku se moc nepoužívá), jedná se o systém, který rozšiřuje RSS kanály o různé interaktivní prvky, nabízí docela propracovanou statistiku abonentů a používání feedů a v neposlední řadě zahrnuje i reklamní systém pro RSS. Dá se předpokládat, že v dalším kroku Google FeedBurner nějak spojí s AdSense a s Google Analytics.

, 4. 07. 2007 00:33, Pošli komentář

| Nejnovější |

Komentáře

  1. hmm o tomhle slyším prvně... zkusim jsem se tam přidat – stáhlo to kanál, pochopil jsem správně že teď bych si teda nastavil cosi u nich a dál pracoval s rss kanálem na jejich adrese?

    marek · 6199 days ago · #

  2. dúfam, že to zariadia pod služby. FeedBurner ma vonkoncom neočaril s jeho neprehladným UI. Google myslí na to, jak užívatelia myslia a používaju aplikácie (gTalk – krásne jednuduchý) a tak by to mohli kapku redesignúť.

    XcoRpi · 6197 days ago · #

Commenting is closed for this article.