Zajímavému českému projektu nabízím reklamu zdarma

Chtěl bych bezplatnou reklamou podpořit původní český projekt, který je určen webdesignérům nebo tvůrcům webu obecně a primárně je orientován na zahraničí (anglická verze nutná). Máte-li projekt splňující tuto charakteristiku, napište mi o něm, prosím, na adresu marek@sovavsiti.cz (před tím ale ještě čtěte dál).

Slovo reklama je možná trochu nadsazené. Jednalo by se o zpětný odkaz s krátkým textovým popiskem umístěný minimálně na šest měsíců na můj CSS Workshop do zápatí, tam co je teď reklamní jednotka AdSense. Přestože jsou stránky už dost neaktuální, mají po léta stabilní návštěvnost těsně pod 1000 návštěv denně (za květen 2007 to bylo 26 882 návštěv) a PageRank 6.

Odkaz získá ten, kdo mne nejvíc zaujme, nebo taky nikdo, pokud mne nikdo nezaujme. Projekt může být komerční i nekomerční, on-line aplikace, informační web, cokoli. Nemá smysl posílat projekty, které nejsou dokončené, nemají anglickou verzi nebo nejsou určeny pro tvůrce webu. Neberu ani projekty jakkoli související s erotikou, hazardem, warezem, pyramidovými affiliate programy apod.

Pro zvídavé a podezřívavé zbývá vysvětlit, co touto nabídkou sleduji. Občas ode mne někdo chce reklamu za ceny, které pro mne nejsou zajímavé (naposledy to bylo 1000 USD za 5 časově neomezených odkazů), a tak trochu doufám, že když tam už nějaký odkaz bude, tihle lidé přestanou otravovat. Ve skutečnosti jsem ale hlavně zvědavý, zda nějaký zajímavý český projekt orientovaný na zahraniční webmastery vůbec existuje.

, 2. 07. 2007 17:21, Pošli komentář

| Nejnovější |

Komentáře

 1. také jsem napjat co to bude.

  Pavel · 5574 days ago · #

 2. A co treba moje www.cssgalerie.net nebo www.beautylogos.net myslim si, ze splnuji vse az na anglicke texty ale oba projekty jsou hojne navstevovany i ze zahranici. :-)

  Catch · 5574 days ago · #

 3. Aha, Catch asi neumí číst, no ještě jednou:
  1) třetí řádek “anglická verze nutná”
  2) třetí odstavec, třetí řádek “Nemá smysl posílat projekty, které ... nemají anglickou verzi”
  Takže pro začátek se nauč číst a doplň anglickou verzi, pak zde žádej.

  — Radek · 5574 days ago · #

 4. Marku, dobry napad. Premyslel jsem o necem podobnem, ale chtel jsem to udelat jako charity2.0 – linky prodavat, ale penize venovat na nejakou charitu typu Wikipedia donation.

  Jinak kdyz se tam objevi linky, tak budou nakupovaci otravovat jeste vic, protoze si budou myslet, ze linky prodavat :-)

  fandor · 5574 days ago · #

 5. Radek: No ja cist umim :) Jen si myslim, ze v CR neexistuje projekt s temito pozadavky tak jsem predhodil svoje projekty ktere jsou uspesne i v zahranici. :)

  Catch · 5574 days ago · #

 6. to Radek: Co když existuje jen se o tom projektu neví?

  Pavel · 5573 days ago · #

Commenting is closed for this article.