E-shopy na Poslední středě

Na zítřejším semináři Poslední středa věnovaném důvěryhodnosti elektronických obchodů ještě zbývá pár volných míst. Srdečně proto zvu ty z vás, kteří máte s elektronickým obchodováním či alespoň nakupováním přes internet praktické zkušenosti. Seminář se koná od 19:00 v pražské pizzerii Aldo, vstup zdarma, registrace předem nutná.

Stejné téma měla i lednová Poslední středa, a přestože jsem na ni výjimečně chyběl, prý se náramně vydařila. Zúčastnili se mj. zástupci obchodů Internet Mall, ExpertShop a Kasa, ředitel APEKu Nikola Rafaj a pánové z webdesignérského studia Symbio. Těším se, že stejně dobré obsazení nás čeká i zítra.

, 22. 02. 2005 14:16, Pošli komentář

| Nejnovější |

Komentáře

  1. Docela rád bych se podobných seminářů účastnil (obzvláště zítřejší téma mě zajímá), ale bohužel čas je proti mně. Neuvažovali jste o zveřejnění nějakých zajímavostí z těchto středečních debat na webu? Určitě by to uvítalo více lidí.

    Hellish · 6340 days ago · #

  2. Téma poslední středy je bezesporu zajímavé nicméně přesto – nechtělo by to už zvolit téma jiné? Debaty o obchodech jsem se zúčastnil už před cca půl rokem, bylo to zajímavé, nicméně přece jen si myslím, že by nebylo od věci probrat zas jednou něco z jiného soudku.

    Malis · 6340 days ago · #

  3. Prečo som sa nenarodil v Prahe (alebo niekde nablízku) :(( Koná sa tam plno zaujímavých seminárov, konferencií, ...

    XThom · 6326 days ago · #

Commenting is closed for this article.