Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Skládal jsem zkoušku Google Advertising Professional

14. 11. 2004

Myslel jsem, že už mne nic takového nepotká, ale potkalo. Po 20 letech jsem opět skládal zkoušku. Vyhecoval mne Google a jeho program Google Advertising Professional. Abych vás dlouho nenapínal, zkoušku jsem úspěšně složil a za 90 dnů tak získám právo na titul Qualified Google Advertising Professional a toto krásné logo.

Kdybyste mne chtěli následovat, mám pro vás jednu zásadní radu: nepodceňte to. Zkouška je hodně obtížná. Já se do ní vrhl po hlavě, bez přípravy a měl jsem co dělat. Z časového limitu 1,5 hodiny mi zbylo jen 10 minut a ze 104 otázek jsem měl 13 špatně (ke složení zkoušky stačí 75% úspěšnost).

A co je nejobtížnější? Hodně otázek je cílených na americký trh. K jejich porozumění je potřeba dobrá angličtina a určitá znalost reálií. Dost otázek postihuje případy, se kterými se běžný inzerent nesetká (různé anomálie ve fakturaci, čínské znaky v inzerátech). A bohužel, najdou se i otázky nejednoznačné.

Marek Prokop, 14. 11. 2004 10:56, Pošli komentář

Souvislosti

Komentáře

1. Štěpán Zikmund:

14. 11. 2004 11:48

Tak to gratuluji :-)

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.