Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Začněte podnikat na internetu

31. 10. 2004

Je vám okolo dvaceti a uvažujete o podnikání na internetu? Pak by vás mohlo zajímat setkání Business For Youth (B4Y), které proběhne v pátek 5. listopadu od 17 hodin v Praze na Novotného lávce. Diskutovat budeme o tom, jaké podnikatelské příležitosti na mladé lidi na internetu čekají a jak se jich co nejlépe chopit.

Marek Prokop, 31. 10. 2004 11:48, Pošli komentář

Komentáře

1. JersyWoo: Bude přepis příspěvku?

31. 10. 2004 14:07

Bude možné si po akci nebo v předstihu přečíst tvůj příspěvek, který budeš mít na setkání. Celkem by mě zajímal (už jenom podle tématu konference a přednášky), ale bohužel není v mých silách (pracovní vytíženost) věnovat půlku dne návštěvě Prahy.

2. Jan Onesork: Skoda

31. 10. 2004 20:01

Ani nevite jak rad bych se taky zucastnil, ale je to v dost nevhodny cas (pro me - nemel bych se jak dostat zpatky (vlak uz nejede)).

A navic je to zrovna 0. rocnik - poprve je to vzdycky nejlepsi. Ale treba organizatori priste zvoli lepsi cas (vhodnejsi i pro mimoprazske) nebo se prestehuju bliz k Praze ;)

3. Marek Prokop: RE: Bude přepis příspěvku?

31. 10. 2004 23:15

Na přepisu či spíše záznamu příspěvku byste se museli dohodnout s organizátorem. Já jen mohu slíbit, že zde za týden vystavím mou přednášku v PowerPointu ke stažení. Ale moc si od toho neslibujte. Většinou si udělám jen velmi hrubou osnovu a pak stejně povídám o něčem jiném.

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.