Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Jiří Kosek popraven revolučním XHTML výborem

12. 10. 2004

Pozoruhodnou sociální studii dokumentující jednu typickou etapu vývoje revolučních hnutí včera zveřejnil Interval.cz. Přesněji řečeno, Interval zveřejnil článek Proč nepoužívám XHTML, ve kterém Jiří Kosek říká v zásadě triviální a samozřejmou věc: Praktické přínosy XHTML oproti HTML jsou v současnosti minimální.

Zmíněná sociální studie se však odehrává až v diskusi pod článkem, kde se ctěné auditorium Intervalu pasovalo do role neomylného, lidusloužícího výboru všesvětové XHTML revoluce a Jirku odpravilo jak Robespierre Dantona. Ještě štěstí, že já jsem skoro totéž co Jirka napsal už před třemi roky, kdy se za to ještě nepopravovalo.

Případné komentáře k tomuto příspěvku nebudou zveřejněny. Své přesvědčení že jsem pomýlený blb, nesdělujte mně, nýbrž jiným lidem za mými zády. To se při revolucích osvědčuje nejlépe. A pokud souhlasíte s Jirkou, podpořte ho v diskusi na Intervalu.

Marek Prokop, 12. 10. 2004 12:11, Pošli komentář

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.