Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Po hlavě do AdWords

17. 05. 2004

S reklamou v Googlu již nebudete muset pracně začínat sami a dokonce se obejdete i bez našeho školení AdWords. Experti Googlu vám připraví kampaň na míru v rámci nové služby AdWords Jumpstart. Zatím je služba sice určena jen zákazníkům ze Spojených států a pro kampaně v angličtině, ale později se může rozšířit i na dlaší země a jazyky.

Otázka ovšem je, nakolik se Googlu podaří poskytovat tuto službu opravdu odborně a nezávisle. Tedy, o odbornost bych se nebál - Google má nepochybně všechny potřebné informace nejen o systému samotném, ale i o vzájemných konkurentech. S nezávislostí to ale může být horší. Zatímco Google chce od inzerentů co nejvíc drahých kliků, v zájmu inzerentů je především návratnost investic.

Nemohu si pomoci, ale Jumpstart mi připadá trochu příliš ve stylu: poradíme vám, jak u nás utratit co nejvíc peněz. Tento dojem navíc podtrhuje fakt, že služba je prakticky zadarmo. Google za ni sice účtuje 299 USD, ale ty vzápětí připíše zákazníkovi k dobru na účet AdWords.

Marek Prokop, 17. 05. 2004 17:38, Pošli komentář

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.