Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Analýzy PageRanku a změn pozic v Googlu

23. 03. 2004

Asi už víte, že byl Google Toolbar PageRank prolomen a PageRank tedy můžete zjistit online nástrojem Google PageRank Value Report i když nemáte nainstalovaný Google Toolbar. Nyní se objevil další nástroj, Keyword Pagerank Finder, který zobrazuje PageRank pro stránky nalezené v Googlu na zadaný dotaz. Velmi užitečné pro analýzu konkurence ve vyhledavačích. (via Petr Weida)

Pro Googlem posedlé čtenáře přidám ještě jeden odkaz: RankPulse. Jedná se o poměrně komplexní monitorování změn výsledků vyhledávání Googlu pro 1 000 komerčně atraktivních anglických klíčových slov a frází. Součástí je i graf množství změn v čase, který vykazuje zajímavou pravidelnost v přibližně třítýdenní periodě.

Marek Prokop, 23. 03. 2004 13:07, Pošli komentář

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.