Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Dobrý web má konkurenci

2. 16. 2004

WebAudit

Náš Dobrý web má konečně důstojně vypadajícího konkurenta. Je jím projekt WebAudit firmy PC Market. Pokud už znáte mou zvrhlou zálibu v konkurenci, asi vás nepřekvapí, že z toho mám radost. Naši internetoví podnikatelé kvalitní, na výsledek orientované služby potřebují a já doufám, že služby WebAuditu takové budou. Navíc mne konkurence motivuje dělat svou práci ještě lépe. Takže WebAudite, ať se ti daří.

Marek Prokop, 2. 16. 2004 18:26, Pošli komentář

Komentáře

1. Jindrich Sarson: Preklep v <title>

16. 02. 2004 19:03

Jen škoda, že si autoři webu po sobě nepřečetli texty. Alespoň mě se v title prohlížeče objevuje Provesionální audit… Bohužel, takové chyby mohou budit nedůvěru v jinak i kvalitně zpracovanou službu…

2. Roman: Ten pravopys

16. 02. 2004 20:15

spousta chip panove…

3. dave: vzhled, validita

16. 02. 2004 21:32

a jako vzdy nemaji ve firme na slusneho grafika :( tez me pobavilo: This page is not Valid XHTML 1.1! …asi budu muset rozjet podobny projekt aby mel Dobry web dustojnou konkurenci ;))

4. Stanislav Mrazek: překlepů je víc

16. 02. 2004 23:10

Tak jsem asi na každé stránce našel nejméně dvě hrubky, překlepy nebo chybějící čárky apod. Je tam toho dost… :( Pak jsem se podíval na Dobrý web, u kterého mně to doposud tak do oka nepadlo, a našel jsem také dost chyb. Pravda, „konkurence“ má některé chyby do oka přímo bijící (viz zmíněné překlepy).

5. Vita:

16. 02. 2004 23:26

Pochopitelne subjektivni mineni… ale je to jen nahoda ze oba weby jsou prave v oranzovomodrem provedeni s sedyma obrazkama na pozadi textu?

Troska kreativity by konkurenci prospela, takhle mam pocit ze je to nejaka jina verze.

6. Radek Domín - WebAdudit:

17. 02. 2004 10:36

ad chyby: Děkuji za upozornění. Web je v provozu teprve několik dní. Překlepy a chyby jsou samozřejmě nepříjemné a souhlasím s tím, že tvoří neprofesionální dojem. Bohužel časový plán nás nutí tyto chyby řešit v provozu.

ad validita: můžete prosím konkretizovat, která stránka je nevalidní?

ad design: naším cílem bylo zajistit maximálně jednoduchý layout. mrzí nás ta barevná „shoda“. Věřte, že není způsobena nedostatkem kreativity, ale tím, že se firma PC market těmito barvami již delší dobu prezentuje. viz www.pcmarket.cz . Z pochopitelných důvodů tedy padlo rozhodnutí, že i web webauditu bude v těchto barvách.

7. Pavel Smolík: prilis mnoho chyb

18. 02. 2004 16:35

Take jsem jiz mailem upozornoval na pravopisne chyby a preklepy, lec odpovedi se mi nedostalo :( A je jich tam stale pozehnane. Ale doprucoval bych prohlednout i v Gecko. Nejak se ztraci paticka. Takze bych doporucoval napred poradny audit u webauditu sameho. Potreboval by to jak sul.

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.