Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Opět online

1. 02. 2004

Skoro tři dny jsem byl bez připojení k Internetu. GPRS Eurotelu fungovalo všude jinde, jen ne u mne doma.

Spoléhat se na jedno připojení asi není nejlepší. Od září jsem připojen přes Eurotel data nonstop a celou tu dobu vše fungovalo dobře. Ještě v pátek hodinu po půlnoci jsem byl online. Dokonce ještě hodinu a 30 minut po půlnoci jsem byl online. Dvě hodiny po půlnoci již nikoli. V pátek ráno také ne. V pátek odpoledne také ne. V sobotu… nebudu to prodlužovat - online jsem znovu až teď, od nedělního poledne.

Od pátku jsem absolvoval s Eurotelem asi 10 telefonátů. Nejprve mne přesvědčili, že je chyba na mém telefonu. Vydal jsem se do Prahy a zjistil, že mi GPRS už 300 metrů od mého domu funguje. Pak přiznali, že je chyba u nich a že ji řeší. Čtyřikrát mne ujistili, že je vyřešena. Nebyla. Doufám, že teď už opravdu je. Držte mi palce.

Mimochodem, pokud by mi někdo uměl nabídnout do údolí na jihovýchodním okraji Říčan něco lepšího než GPRS, je vítán.

Marek Prokop, 1. 02. 2004 13:22, Pošli komentář

Komentáře

1. Martin Kopta:

1. 02. 2004 20:09

ČRa Blue Angel.

2. Michal Illich:

2. 02. 2004 10:49

jyxo.cz/s?s=bezdrat+ricany&d=cz

Podle prvniho odkazu by mohlo byt v Ricanech ADSL, podle druheho tam dohledne Bluetone s bezdratem, podle osmeho plati nekdo v Ricanech 304 Kc mesicne za nejaky jiny bezdrat.

Samozrejme by to bylo nutne overit, tohle byl jen prvni slepy pokus pres vyhledavac.

3. Marekp Prokop: Díky za tipy

2. 02. 2004 11:08

Martine a Michale, díky za tipy. Bezdrát v Říčanech je, jenže ten nedosáhne do našeho údolí. Bluetone prověřím, za pokus to stojí.

4. Martin Kupec:

3. 02. 2004 18:26

Mám taky Eurotel a pokaždé (cca 1xměsíčně), když se nedá připojit, prostě otrocky odinstaluju software a ze systému odeberu modem. Pak to všecko dám zpátky a světe div se, pokaždé to zase jede.

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.