Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Dobře navržené online hubnutí

7. 01. 2004

Fit-slim.cz představuje zdařilý příklad moderní koncepce online marketingu a budování značky na webu.

Foto stránky fit-slim.cz

Nestává se mi, že bych se nadchnul do přípravků na hubnutí. Přesto mě potěšil web Fit-slim.cz, jehož cílem je podpora značky Ultra Fit 'n Slim (via Martin Kalda). Téměř dokonale totiž vystihuje mou představu o tom, jak by se měl vypadat marketing a budování značky na Internetu - plno informací, interaktivita, komunitní prvky, užitečné nástroje, atd.

Značkovací puristé by kodérům společnosti Advertures, která stránky vytvořila, jistě něco vytkli a ostatně i mně se na technickém provedení a informační architektuře pár drobností nelíbí. Celková koncepce však působí promyšleně, grafická úprava dobře vyvažuje atraktivní přesvědčivost s konzervativní použitelností a zjevně se pamatovalo i na vyhledavače.

Pár let jsem se staral o web jednoho amerického výrobce nízkotučných sladkostí, takže vím, jak perfektně tato strategie na cílovou skupinu ne-zcela-štíhlých dam zabírá. Mimochodem, název toho amerického webu by v doslovném překladu zněl vychrtlá kráva, či v překladu volnějším, zato však bez pejorativního zbarvení, žába jak proutek. Tento typ humoru je snad to jediné, co mi na českém Fit-slim chybí.

Marek Prokop, 7. 01. 2004 01:24, Pošli komentář

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.