Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Novoroční redesign

4. 01. 2004

Nebyl by to správný začátek roku, kdybych se nepokusil Sovu trochu překopat. Už delší dobu mám dojem, že se členění příspěvků po dnech trochu přežilo a rozhodl jsem se ho změnit. Bohužel to nebylo tak jednoduché, jak jsem předpokládal, takže k první funkční verzi jsem se dopracoval až dnes.

Ode dneška tedy bude mít každý příspěvek v archivu svou vlastní stránku, titulka weblogu již nebude členěna po dnech a bude vždy zobrazovat 10 celých posledních příspěvků. Zatím stále promýšlím, jak vše vzájemně prolinkovat a jak do struktury zakomponovat odkazy bez komentáře. Ty jsou nyní jen na titulní stránce, takže je nevidí ti, kdo přicházejí přes RSS či externí odkazy přímo na příspěvky.

Pokud se budete chtít následujících pár dní, než vnitřní navigaci dokončím, dostat na loňské příspěvky, použijte prosincový archiv. Během redesignu vás prosím o trpělivost s případnými dočasnými chybkami a těším se na vaše přání, rady a náměty.

Inspirační zdroje

Marek Prokop, 4. 01. 2004 23:04, Pošli komentář

Ohlasy a souvislosti k tomuto příspěvku

Komentáře

1. Michal Illich: Redesign

5. 01. 2004 22:40

ad Kazdy prispevek ma vlastni stranku) Vestim Sove zdvojnasobeni refereru z vyhledavacu ;)

ad Redesign a "770 px nestaci") Prima, coz takhle 100% width (a pripadne i max-width v em jednotkach u hlavniho textu; spolu s odpovidajicim MSIE hackem)?

Komentáře k tomu článku jsou uzavřeny.

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.