Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

10. 12. 2003

WCAG 2.0 vstupují do další etapy

Konsorcium W3C včera zveřejnilo první pracovní návrh HTML technik pro WCAG 2.0 (HTML Techniques for WCAG 2.0 - Working Draft). Dosud poměrně obecný návrh WCAG 2.0, nové verze celosvětově nejrespektovanější sady doporučení pro přístupnost webového obsahu, tak získává mnohem konkrétnější obrysy.

Marek Prokop, 10. 12. 2003 21:41, Trvalý odkaz, Pošli komentář

OK, Google české obchodníky nediskriminuje

V neděli jsem si stěžoval, že Google diskriminuje neamerické obchodníky. Vycházel jsem přitom z oficiálně zveřejněných podmínek zařazení zboží do vyhledavače Froogle. Mýlil jsem se. Z mé následné korespondence s Googlem vyplynulo, že do Frooglu může být zařazeno i zboží českých obchodníků a výrobců, pokud splní tato kritéria:

  • Ceny výrobků jsou uvedeny v USD.
  • Obchodník přijímá platby kartou buď online, nebo po telefonu.
  • Výrobky lze zaslat kamkoli do USA.

Pokud tedy vaše nabídka uvedená kritéria splňuje, zřejmě by se vám vyplatilo zařazení do Frooglu uvážit. Zároveň budu rád, pokud se se mnou o své zkušenosti s Frooglem podělíte.

Marek Prokop, 10. 12. 2003 , Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.