Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

13. 11. 2003

Lupa si posvítí na přístupnost webů státní správy

V rámci tohoto seriálu si postupně posvítíme na weby významných institucí státní správy, které jsou placené z našich daní. Pokusíme se zjistit, jak jsou na tom s přístupností.

To slibuje David Špinar v článku Přístupnost webů státní správy - malý úvod před velkým testem (Lupa, 13.11.03). V samotném úvodním článku zatím seznamuje čtenáře s tím, co to je přístupnost webového obsahu, jakými normami a doporučeními se řídí a pro jaké skupiny uživatelů je zejména důležitá.

Marek Prokop, 13. 11. 2003 8:30, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Přidaná hodnota SEO

V seriálu o kultivaci návštěvnosti na Živě dnes pokračuji článkem Přidaná hodnota optimalizace pro vyhledavače. Jeho základní myšlenka je jednoduchá: kvalitní SEO nezvyšuje jenom návštěvnost stránek, ale pozitivně ovlivňuje i jejich celkovou kvalitu - přistupnost, použitelnost a marketingovou účinnost.

Marek Prokop, 13. 11. 2003 1:13, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.