Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

23. 09. 2003

Seznamte se: MarketingWonk

MarketingWonk je weblog věnovaný online reklamě a internetovému marketingu. Jeho svěží, modrozelený, s písmem hezky pracující design plní obsahem asi 15 autorů, mj. Rick E. Bruner, Nick Usborne a Andrew Bourland. (tip: Mirek Zeman, Lupa)

Mimochodem, právě jste svědky vzniku nové rubriky weblogu Sovy v síti. Dosud jsem odkazoval téměř výhradně na čerstvě vyšlé články, abych něco při své děravé paměti nezablogoval omylem dvakrát. Občas však narazím na celý web (či autora s nějakým webem spojeného), který sice není nový, ale stojí za pozornost a já jsem ho dosud neznal. Takovým tedy bude ode dneška patřit nepravidelná rubrika Seznamte se.

Marek Prokop, 23. 09. 2003 16:53, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Seminář WebTop100 již pozítří

25. září se v hotelu Jalta v Praze koná seminář Firemní WWW služby, který je součástí projektu WebTop100 (viz Český Telecom na první příčce WebTop100, Sova v síti, 1.9.03). Protože jsem měl ve WebTop100 na starosti hodnocení webů z pohledu optimalizace pro vyhledavače, vystoupím na toto téma i na semináři.

Pokud se zaregistrujete (a zaplatíte pořádajícímu First Tuesday 500 Kč), budete si moci vyslechnout ještě 9 dalších řečníků (z mně známých např. Radanu Jenkins z Ilikethis či Davida Špinara z Internet Infa) a v závěrečné rozpravě podebatovat o budování a správě marketingově účinných firemních webů.

Marek Prokop, 23. 09. 2003 10:48, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.