Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

22. 08. 2003

Sova se stěhuje

Martin Kalenda se mnou nedávno absolvoval nelehkou pěší cestu náročným přírodním terénem. V horku, s polovinou melounu v ruce a s Ikarou v zádech. Za celou dobu se jen jednou zeptal, kdy už tam budem. Prokázal tím takovou odolnost, že jsem se rozhodl jeho hostingové společnosti NetHost svěřit Sovu. Jak je vidět, obchody se nedělají jen na webu.

Při převodu na nový server jsem se snažil vše zkontrolovat, ale není vyloučeno, že mi něco uteklo. Narazíte-li na nějaký problém, dejte mi, prosím, vědět. Děkuji.

Marek Prokop, 22. 08. 2003 13:53, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Weblogy o ODP

Chcete-li sledovat, co se děje okolo ODP (Open Directory Project, nebo též DMOZ.org), můžete tak činit prostřednictvím dvou níže uvedených weblogů. Připomínám, že ODP je jedním z nejdůležitějších katalogů stránek, jehož databázi přebírají desítky dalších portálů a vyhledavačů, včetně Googlu.

Marek Prokop, 22. 08. 2003 2:08, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.