Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

14. 07. 2003

Zákeřné mozillí vlastnosti

O pasti, která číhá na ty, kdož použivají speciální CSS vlastnosti Mozilly (např. -moz-box-sizing), píše Petr Staníček v článku Pozor na -moz-vlastnosti! (Web &CSS blog, 14.7.03).

Marek Prokop, 14. 07. 2003 15:31, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Jak podnítit a řešit reakce uživatelů

Reakce uživatelů jsou nejlepším zdrojem informací pro zlepšování vašeho webu. Pro zdravý rozvoj stránek i celého projektu je proto důležitý systém získávání zpětné vazby a způsob vyřizování připomínek a stížností. Jak na to radí Peter Seebach v článku Strategies for handling customer feedback (IBM developerWorks, 3.7.03).

Marek Prokop, 14. 07. 2003 12:33, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Dva pohledy na ukončení vývoje Internet Exploreru

Od té doby, kdy Microsoft oznámil ukončení vývoje Internet Exploreru pro Mac a samostatné verze prohlížeče pro Windows, uplynulo už hezkých pár neděl. Horké hlavy mezitím trochu vychladly a nastal čas na střízlivé hodnocení. Shodou okolností mám pro vás hned dvě. První nazval Peter-Paul Koch Browser Wars II: The Saga Continues (Evolt, 11.7.03), druhé mám na svědomí já a pod názvem Konec Internet Exploreru: další valka, nebo vleklé příměří? ho vydala dnešní Lupa.

Ohlasy a souvislosti k tomuto příspěvku

Marek Prokop, 14. 07. 2003 10:41, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.