Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

12. 05. 2003

Weblogy o webových standardech

Přehled weblogů věnovaných webovým standardům a přístupnosti sestavil Ed Nixon. Seznam je uspořádán podle jazyků (zatím angličtina, francouzština, italština a čeština), naposledy byl aktualizován dnes a Edovi s ním pomáhala konference Web standards Evangelist.

V souvislosti s tím se pánové Prokop (ach jo), Staníček, Oborský, MichálekJanovský žádají, aby poskytli Edovi o svých blozích pár slov.

Marek Prokop, 12. 05. 2003 23:08, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Poslední anketa

S poslední anketou, ve které jsem se vás ptal, jak často navštěvujete weblog Sovy v síti, se to jaksi nepovedlo. Záhadnou chybou se výsledky ztratily v kyberprostoru. Nemám to srdce vám klást stejnou otázku dvakrát a počkám raději chvíli i s anketou další.

Když jsem se naposledy na výsledky ankety minulý týden díval, jasně převažovali ti, kteří Sovu čtou několikrát týdně a častěji. Brzy tomu přizpůsobím délku titulní stránky weblogu a budu na ní zobrazovat méně dní než dosud.

Marek Prokop, 12. 05. 2003 21:32, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.