Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

15. 04. 2003

Nejkreativnější internetová reklama loňského roku

Čím je pro filmaře Český lev nebo pro hudebníky Anděl, tím je pro reklamní tvůrce Louskáček. Cenu za nejkreativnější reklamu v kategorii Techniques – Interactive/Internet si odnesla agentura Advertures za interaktivní reklamu na žvýkačku Wrigley's Xcite.

Kampaň probíhala loni v červnu a jejím základem byl banner, který po aktivaci přejetím myši spustil animaci „rozbití stránky“. Pokud vás tato reklama minula nebo si ji již nepamatujete, zkuste některý z následujících odkazů:


Autorem tohoto příspěvku je Ladislav Bittner, který vás bude ode dneška zásobovat informacemi z českého internetu. Láďa přijal mé pozvání podílet se na obsahu Sovy poté, kdy bylo zastaveno vydávání WebTipu, kde měl svou rubriku Novinky na českém internetu. Spolu s vámi se všemi ho zde srdečně vítám.

Ohlasy a souvislosti k tomuto příspěvku

Marek Prokop, 15. 04. 2003 1:13, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.