Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

12. 04. 2003

Shrnovat se bude i nebude

Čtenářská anketa rozhodla o tom, že delší příspěvky bude uvozovat krátké shrnutí.

Ve středu jsem se vás zeptal, zda si přejete zobrazovat krátká shrnutí před příspěvky weblogu (viz Shrnutí příspěvků - ano, či ne?). V bleskové anketě se většina ze 111 hlasujících (72 %) vyslovila pro, proti bylo necelých 15 %. Shrnutí se zde tedy budou objevovat i nadále, a to u všech delších příspěvků. Před kratšími příspěvky (jeden až dva odstavce) shrnutí nebudou.

Zde jsou konkrétní výsledky ankety:

Odpověď Počet Procentuálně
CELKEM 111 cca. 100 %
Ano, jen před delšími příspěvky 60 54,05 %
Ano, před všemi příspěvky 20 18,02 %
Rozhodně ne 16 14,41 %
Je mi to jedno 15 13,51 %

I vy, kteří jste mi napsali přímo, nebo jste se zapojili do diskuse v conBLOGu, jste shrnutí před delšími příspěvky zpravidla také podpořili. Několika z vás se ale nelíbilo původní formátování v rámečku se žlutým pozadím. Souhlasím s vámi, že to nebyla dobrá volba, neboť narušovala vizuální hierarchii informací na stránce (jak to správně pojmenoval Petr Pelikán). Již předevčírem jsem proto nastavil méně agresivní grafickou úpravu.

Marek Prokop, 12. 04. 2003 , Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.