Přeskoč navigaci

Zde hledá Jyxo.

Jyxo

Weblog pro webmastery a webdesignéry

30. 03. 2003

Pryč se zbytečnými obrázky

Od té doby, co jsem na Sovu vypustil skvělý Web Page Analyzer Andyho Kinga, mne hryže svědomí kvůli těm několika obrázkům, které tu mám. Ne, že by jich bylo nějak moc (sedm), ale část z nich vám, čtenářům, nijak neslouží a jen vám prodlužuje dobu načítání stránek. Když jsem proto viděl remake ikon W3C na serveru Antipixel (via Zeldman), napadlo mne, proč tyto ikony vůbec dělat obrázky, když máme kaskádové styly. No, nebudu vás dlouho napínat, výsledek je zde:

 RSS 

Spíchl jsem to zatím jen tak narychlo, takže se to možná někde nebude zobrazovat ideálně. V takovém případě budu vděčný za upozornění a případně i screenshot na můj email. Pokud bude vše v pořádku, zveřejním za pár dní vyladěný zdrojový kód.

Marek Prokop, 30. 03. 2003 22:12, Trvalý odkaz, Pošli komentář

Další příspěvky weblogu

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.